Monitor płodności cyclotest mySense – specjalistyczny termometr owulacyjny z funkcją Bluetooth i darmową APLIKACJĄ w j. polskim na Smartfon do wyznaczania dni płodnych i niepłodnych – do stosowania w celach antykoncepcyjnych i/lub planowania ciąży 

Specjalistyczna aplikacja cyclotest mySense jest wyrobem medycznym klasy IIb a jej skuteczność i wiarygodność zostały przetestowane oraz zatwierdzone do stosowania w celach antykoncepcyjnych oraz planowania dziecka.

Używasz codziennie smartfona jako narzędzia, aby lepiej zorganizować swoje życie? Dlaczego nie powinno się go stosować do zarządzania antykoncepcją, monitorowania cyklu lub chęci posiadania dzieci? Monitor płodności cyclotest mySense jest wygodny i bezpieczny, łączy się z twoim smartfonem przez Bluetooth – bez kabla, bez jakiegokolwiek innego dodatkowego urządzenia. Jedyne co potrzebujesz to tylko termometr cyclotest mySense i jego aplikacja. Cyclotest mySense automatycznie ocenia twoje dane, dzięki czemu możesz skoncentrować się na innych ważnych rzeczach w życiu! 

Monitor płodności cyclotest mySense to zaawansowany cyfrowy termometr owulacyjny z Bluetooth najnowszej generacji. Za pomocą dedykowanej aplikacji możesz poznać dni, w których może dojść do zapłodnienia lub nie.

Proste, prawda? Za antykoncepcję lub pragnienie posiadania dzieci! Więcej samostanowienia i zdrowia!

Specjalistyczna aplikacja cyclotest mySense jest wyrobem medycznym klasy IIb a jej skuteczność i wiarygodność została przetestowana oraz zatwierdzona do stosowania w celach antykoncepcyjnych oraz planowania dziecka.

 

KUP TERAZ

ODWIEDŹ NASZ SKLEP

monitor płodności, Monitor płodności cyclotest mySense, Cyclotest Polska - Komputery Cyklu Nowej Generacji - Antykoncepcja Bez Hormonów - Planowanie dziecka
monitor płodności, Monitor płodności cyclotest mySense, Cyclotest Polska - Komputery Cyklu Nowej Generacji - Antykoncepcja Bez Hormonów - Planowanie dziecka

Darmowa SPECJALISTYCZNA aplikacja na twój Smartfon iOS i Android w J. POLSKIM !

Wypróbuj ZA DARMO aplikację cyclotest mySense i jej funkcje. Pobierz aplikację cyclotest mySense i przetestuj interesujące funkcje w DARMOWYM trybie DEMO.

Kilka informacji na temat aplikacji mySense cyclotest

cyclotest mysense monitor płodności

Monitor płodności cyclotest mySense - Kalendarz płodności z zaznaczonymi kolorystycznie dniami płodnymi i niepłodnymi

cyclotest mysense monitor płodności

Monitor płodności cyclotest mySense - Krzywa cyklu za pomocą cyclotest mySense

cyclotest mysense monitor płodności

Monitor płodności cyclotest mySense - cyclotest mySense - Opcje wprowadzania danych

Odkryj monitor płodności cyclotest mySense

Chcesz chcesz dowiedzieć się więcej o monitorze płodności cyclotest mySense? Jakie inne funkcje ma monitor płodności cyclotest mySense? Jakie są pierwsze kroki? Gdzie mogę znaleźć odpowiedzi na moje indywidualne pytania?

Dlaczego monitor płodności cyclotest mySense ?

Monitor płodności cyclotest mySense został opracowany dla kobiet, które chcą wygodnie i bez wysiłku monitorować swój cykl. Staje się prostą i łatwą częścią codziennej rutyny – jak mycie zębów, tylko w celach antykoncepcyjnych lub planowania dziecka. Dzięki cyclotest mySense obserwowanie własnego cyklu jest przyjemnością . Nawet jeśli dużo podróżujesz, cyclotest mySense jest dyskretny i zawsze z Tobą.

Antykoncepcja Bez Hormonów

Masz dość pigułki? A może nie wolno ci jej brać ze względów zdrowotnych? Czy jesteś zmęczona hormonami i nie chcesz używać chemicznych substancji w celach antykoncepcyjnych? Czy przeszkadzają Ci skutki uboczne pigułki i nie wiesz, co robić? Czy chcesz więcej swobody i w końcu sama decydować o sobie, także pod względem seksu i antykoncepcji? W takim razie cyclotest mySense jest właśnie dla Ciebie.

Czy znasz reakcje mężczyzn na pigułki dla mężczyzn? „Nie bierz tych tabletek! Nazywam to pół kastracją. Chemia powoduje, że chorujesz ”. Lub: „Nigdy nie wziąłbym takich śmieci”. Dlaczego my kobiety powinniśmy je zatem brać? Przestań brać pigułkę. Monitor płodności cyclotest mySense oferuje wolną od hormonów, skuteczną alternatywę antykoncepcyjną.

Najnowsza technologia: Cyfryzacja 4.0 I Aplikacja antykoncepcyjna

Niektórzy twierdzą, że obserwacja naturalnego cyklu jest kosztowna. Nie w przypadku cyclotest mySense! Monitor płodności cyclotest mySense wykorzystuje technologię Bluetooth . Ma to tę zaletę, że wartości temperatur są przesyłane bezprzewodowo i bezpośrednio do smartfona. Nie musisz się również martwić o wyliczenia i prognozowanie dni płodnych i niepłodnych. Faza płodna i niepłodna są skutecznie wyznaczane przez monitor płodności.

Aplikacja mySense cyclotest wykorzystująca zaawansowany technologicznie termometr owulacyjny z funkcją Bluetooth jest aplikacją zatwierdzoną do stosowania w celach antykoncepcyjnych i planowania ciąży . W ten sposób ustanawiamy standardy w dziedzinie antykoncepcji, zdrowia kobiet i cyfryzacji.

Płodność wyznaczana jasno i precyzyjnie

Potrzebujesz dokładnego kalkulatora płodności? Co mówi ci dokładnie, kiedy masz owulację i dni płodne? Bezpośrednio na stronie początkowej w naszej aplikacji monitora płodności cyclotest mySense widziesz od razu wyraźnie określony twój aktualny status płodności: płodna lub niepłodna . Szczególna cecha cyclotest mySense: W trybie planowania rodziny (planowania ciąży) możesz nawet dowiedzieć się, kiedy masz swoje bardzo płodne dni (owulację) ! Jest to czas, w którym prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest najwyższe. Jeśli chcesz zajść w ciążę, odpowiedni czas współżycia jest bardzo ważny!

Skuteczny algorytm wyznaczania płodności I Aplikacja antykoncepcyjna

Algorytm wyznaczania płodności oparty jest na metodzie objawowo-termicznej i algorytmie naszego sprawdzonego komputera cyklu cyclotest myWay. Metoda ta oznacza skuteczną antykoncepcję lub szybkie spełnienie pragnienia o posiadaniu dziecka .

Monitor płodności cyclotest mySense wykorzystuje pierwszą aplikację zatwierdzoną do celów antykoncepcyjnych oraz planowania dziecka Monitor płodności cyclotest mySense, z zaawansowanym termometrem owulacyjnym z funkcją Bluetooth od niemieckiego producenta, jest produktem medycznym klasy IIb i dlatego został zatwierdzony do naturalnej antykoncepcji. Indeks Pearl’a dla monitora płodności cyclotest mySense wynosi 0,3 – 0,4 przy zastosowaniu metody objawowo-termicznej oraz 1-1,7 przy zastosowaniu tylko metody temperaturowej*. cyclotest mySense posiada również certyfikat CE potwierdzający  bezpieczeństwo jego stosowania. 

Specjalna cecha cyclotest mySense: Zamiast śluzu szyjki macicy jako dodatkowego opcjonalnego wskaźnika płodności, możesz również wprowadzić wynik testu owulacji (LH) i uwzględnić go opcjonalnie (ale nie musisz) w obliczeniach płodności.

* Ocena kliniczna zgodnie z Dyrektywą dot. Wyrobów Medycznych 93/43/EEC & MEDDEV 2.7.1. Cyclotest myway i Cycloest mySense  APP 2019.

Wizualne monitorowanie cyklu

Wszyskie informacje oraz prognozy dni płodnych i dni niepłodnych są pokazane w bardzo przyjazny dla użytkowniczki i przejrzysty sposób. Kobiety nie znające jeszcze tak dobrze swojego cyklu są indywidualnie wspierane w swoich obserwacjach. Doświadczone użytkowniczki mogą korzystać z zalet prognozy fazy płodnej i niepłodnej wspomaganej komputerowo. Wszelkie prognozy i dodatkowo wprowadzane dane są przedstawione w formie wizualnej, między innymi  za pomocą krzywej temperatury.

Darmowe i całkowicie zależne od ciebie

Nie chcesz już regulować swojego organizmu hormonami? Czy chcesz dowiedzieć się, jak się czuje Twój naturalny cykl i jakie sygnały organizmu są powiązane ze zmianami hormonalnymi? Wszystkie naturalne reakcje chemiczne w ciele są odpowiedzialne za uczucie szczęścia, radości, pożądanie, rozpacz i gniew – i wiele innych stanów emocjonalnych.

Dzięki monitorowi płodności cyclotest mySense poznasz powiazania między sygnałami jakie daje twoje ciała a twoim cyklem. Cykl kobiecy jest bardzo indywidualny. Im więcej wiesz o poszczególnych fazach swojego cyklu, tym lepiej poznasz siebie.

Realizacja celów

Monitor płodności cyclotest mySense dostosowuje się do twoich potrzeb, bez względu na to, w której fazie cyklu akurat się znajdujesz. cyclotest mySense wspiera Cię w stosowaniu naturalnej niehormonalnej antykoncepcji, wyznaczając precyzyjnie fazę płodną i niepłodną na podstawie sygnałów twojego ciała.

Jeśli chcesz mieć dzieci, kluczowe znaczenie ma precyzyjne wyznaczenie dni bardzo płodnych (owulacji). Jeśli planujesz ciążę, to właśnie w tych dniach masz największe szanse na poczęcie dziecka.

Obserwacja cyklu obejmuje wszystko łącznie

Zastanawiasz się, w jakim stopniu występowanie zmian skórnych itp. ma związek z twoim cyklem? A może bóle głowy, zmęczenie lub zmiany nastroju mają coś wspólnego z hormonami?

Dzięki monitorowi płodności cyclotest mySense możesz śledzić wszelkiego rodzaju objawy i, w zależności od fazy swojego cyklu, zapobiegać ich wystepowaniu. Zostaniesz nawet ostrzeżona przed niesławną fazą PMS (napięcia przedmiesiączkowego).

Zaawansowane know-how

UEBE Medical wprowadziło markę cyclotest w 1952 roku jako producent sprzętu medycznego. Od tego czasu pomiar temperatury stał się coraz bardziej wyspecjalizowany. Czujniki najnowszej generacji zastosowane w termometrze owulacyjnym cyclotest mySense są szczególnie czułe i wysokiej jakości i zwykle umożliwiają krótki czas pomiaru. Duża końcówka czujnika dodatkowo przyspiesza proces pomiaru.

Co mówią użytkowniczki o monitorze płodności cyclotest mySense ?

monitor płodności, Monitor płodności cyclotest mySense, Cyclotest Polska - Komputery Cyklu Nowej Generacji - Antykoncepcja Bez Hormonów - Planowanie dziecka

Planowanie ciąży z cyclotest mySense

Używam cyclotest mySense, aby zajść w ciążę. Od dłuższego czasu szukałam urządzenia, który pomoże mi okreslić, kiedy powinnam współżyć, aby mieć dziecko. mySense spodobał mi się od razu. Aplikacja jest bardzo intuicyjna a do tego jest to wyrób medyczny, tak więc jego skuteczność została dokładnie przetestowana.

Zuzanna z Wałbrzycha

monitor płodności, Monitor płodności cyclotest mySense, Cyclotest Polska - Komputery Cyklu Nowej Generacji - Antykoncepcja Bez Hormonów - Planowanie dziecka

Niehormonalna antykoncepcja z cyclotest mySense

Nie spodziawałam się, że monitor płodności cyclotest mySense będzie tak łatwy w użyciu. Obsługa termometra owulacyjnego i aplikacji są intuicyjne. Ponadto każda opcja wprowadzania danych i funkcja są super objaśnione pod przyciskiem informacyjnym. Zdecydowanie polecam cyclotest mySense innym.

Katarzyna z Wrocławia

monitor płodności, Monitor płodności cyclotest mySense, Cyclotest Polska - Komputery Cyklu Nowej Generacji - Antykoncepcja Bez Hormonów - Planowanie dziecka

Monitorowanie cyklu z cyclotest mySense

Zawsze byłam ciekawa, w jaki sposób mój nastrój lub moja skóra są związane z moim cyklem. Aplikacja umożliwia mi obserwację mojego cyklu oraz zmian zachodzących w moim ciele. Myślę, że to jest super! Poza tym mam możliwość używania go w antykoncepcji lub jeśli będę chciała zajść w ciążę. Po prostu wybiorę odpowiednią funkcję działania.

Julia z Gdańska

KUP TERAZ monitor płodności cyclotest mySense !

Gotowa do startu? Kup monitor płodności cyclotest mySense – termometr owulacyjny z funkcją Bluetooth. Następnie pobierz na swój smartfon powiązaną aplikację cyclotest mySense ze swojego sklepu z aplikacjami. DARMOWA aplikacja mySense cyclotest na Androida i iOS jest dostępna w Google Play oraz APP store. Aby połączyć termometr owulacyjny z aplikacją, potrzebujesz kodu aktywacyjnego, który można znaleźć w opakowaniu. To jest to! Obserwuj i korzystaj z otrzymywanych na bieżąco informacji o swoim cyklu!

Translate »