, Dla Kogo jest przeznaczony Cyclotest myWay, Cyclotest Polska - Komputery Cyklu Nowej Generacji - Antykoncepcja Bez Hormonów - Planowanie dziecka

Dla kogo jest Cyclotest myWay?

Grupą docelową, do której skierowany jest Cyclotest myWay są kobiety, które poszukują alternatywnych niehormonalnych metod antykoncepcji. Z komputerów cyklu można korzystać od momentu zakończenia okresu dojrzewania do początku okresu menopauzy.

Korzystanie z Cyclotest myWay jest bezinwazyjne, mini komputer po prostu wspiera Cię w stosowaniu naturalnych metod planowania rodziny. To co czyni go wyjątkowym, to fakt, że dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, rytmu dnia i życia. Cyclotest myWay nie stosuje jednego, uniwersalnego modelu do wszystkich cykli menstruacyjnych!

Cyclotest myWay to produkt medyczny.

Cyclotest myWay zapewnia antykoncepcję naturalną, bezpieczną i całkowicie bez hormonów, dostosowuje się całkowicie do potrzeb użytkowniczki i jest bardzo skuteczny. Nowoczesny design w połączeniu z wieloma użytecznymi funkcjami np. wskazówkami jak dbać o skórę lub jaki jest Twój indeks BMI sprawia, że komputer spełnia potrzeby kobiet w zakresie pielęgnacji i dbania o zdrowie, co czyni go wyjątkowym.

Korzystanie z Cyclotest myWay NIE jest zalecane w poniższych przypadkach:

q

Nieregularne godziny snu

Regularne godziny snu są bardzo istotne. Jeśli Twoje godziny snu nie są regularne np. przez pracę zmianową, pomiary temperatury mogą zostać zakłócone. Z tego również względu, Cyclotest myWay nie jest zalecany dla kobiet, które często wstają w nocy np. do dziecka, ponieważ nie mają one regularnych godzin snu.

q

Zbyt długi lub zbyt krótki cykl

Cyclotest myWay nie powinny użytkować kobiety, które mają nadzwyczajnie długie lub krótkie cykle. Mowa tutaj o cyklach, które przekraczają 45 dni lub o takich, w których faza poowulacyjna trwa mniej niż 11 dni.  Podobne reguły dotyczą kobiet, które nie odzyskały regularnego okresu po ciąży.

q

Krótki sen

W celu uzyskania wiarygodnego pomiaru, zaleca się przespanie 5 godzin jednym ciągiem oraz nie wstawać min. 1 godzinę przed pomiarem. Niewystarczająca ilość snu może skutkować zniekształconymi pomiarami.

q

Zażywanie hormonów

Jeśli stosowałaś antykoncepcję hormonalną jak np. tabletka antykoncepcyjna, odczekaj z użytkowaniem Cyclotestu do momentu aż pojawi się pierwsza, naturalna miesiączka. Pierwszą miesiączką nie nazywamy krwawienia, które występuje zaraz po odstawieniu tabletek, gdyż jest to tzw. krwawienie z odstawienia, które następuje w wyniku przerwania kuracji hormonalnej.

Translate »