Zalety i wyjątkowe cechy cyclotest myWay

Dostosowujący się do Twoich potrzeb monitor płodności cyclotest myWay to prosta droga do antykoncepcji na życzenie i bez hormonów. Na przykład tabletka antykoncepcyjna musi być zażywana codziennie, niezależnie od tego czy jesteś seksualnie aktywna czy nie lub czy jesteś aktualnie w fazie cykl, w której zajście w ciążę jest niemożliwe. Korzystanie z cyclotest myWay jest bezinwazyjne, mini komputer po prostu wspiera Cię w stosowaniu naturalnych metod planowania rodziny. To co czyni Cyclotest myWay wyjątkowym, to fakt, że dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, rytmu dnia i życia.

cyclotest myWay nie stosuje jednego, uniwersalnego modelu do wszystkich cykli menstruacyjnych! Przy minimalnym wysiłku możesz poznać swój indywidualny i pewny status płodności, w którym się aktualnie znajdujesz. cyclotest myWay to produkt medyczny.

R

Antykoncepcja Bez Hormonów

Cyclotest myWay pomoże Ci monitorować cykl miesięczny w sposób naturalny i bezpieczny, bez żadnych skutków ubocznych. Urządzenie to jest bezinwazyjne i nie ingeruje w naturalne procesy zachodzące w kobiecym organizmie. Korzystając z Cyclotest myWay nie musisz obawiać się skutków ubocznych w postaci migreny lub spadku libido, jak ma to miejsce w przypadku antykoncepcji hormonalnej.

R

Skuteczność 99,7 %

Wyprodukowany w Niemczech i posiadający certyfikat bezpieczeństwa CE cyclotest myWay jest jedynym komputerem cyklu, który może być używany w ramach metody objawowo-termicznej. Metoda ta posiada 99,7% skuteczności wg. Niemieckiego Towarzystwa Ginekologiczno-Położniczego.

R

Dokumentowanie Wydarzeń w Cyklu

Komputer cyklu pozwala na dokumentowanie różnych wydarzeń, które miały miejsce w Twoim cyklu menstruacyjnym. Możesz wprowadzić informację o odbytym bez zabezpieczenia stosunku lub kiedy odczuwałaś ból owulacyjny. Nieregularne krwawienia śród cykliczne  także mogą zostać odnotowane. Wszystkie informacje pojawią się na wyświetlaczu w formie symboli. Dowiedz się więcej

R

Dokładne obliczenia Zaawansowany Algortm

Precyzja jest kluczowym czynnikiem w wyznaczaniu dni płodnych w cyklu miesięcznym kobiety.  W przypadku różnych kobiet, długość cyklu miesięcznego jest różna, jego długość różni się także z miesiąca na miesiąc u jednej i tej samej kobiety. cyclotest myWay rozpoznaje te różnice i uwzględnia je w procesie wyznaczania faz płodności w danym cyklu. Urządzenie nie przypisuje jednego, uniwersalnego modelu wyznaczania dni płodnych do wszystkich cykli, ale uwzględniania ich różną długość.

R

Ciekawe dodatkowe funkcje

Zapoznaj się i wykorzystaj wiele atrakcyjnych dodatkowych funkcji jakie posiada cyclotest myWay. Sprawdź i kontroluj swój indeks BMI. Wszystko co musisz zrobić, to wprowadzać swoją wagę w regularnych odstępach czasowych a Cyclotest będzie Ci wysyłał o nich przypomnienia. Postępy możesz śledzić w formie krzywej BMI. Co więcej, komputer dostarcza cennych danych dotyczących pielęgnacji skóry oraz informuje cię o zbliżającym się PMS, tj. napięciu przedmiesiączkowym. Dowiedz sie więcej

R

Wszystko w jednym

Jeśli zdecydujesz się na cyclotest myWay, wszystkie Twoje potrzeby zostaną spełnione. Komputer cyklu posiada w zestawie czujnik do mierzenia temperatury, a także zaawansowany algorytm na podstawie, którego dokonywany jest proces ewaluacji danych. Wszystkie wyniki są pokazane na wyświetlaczu i mogą zostać przeniesione na komputer stacjonarny, za pomocą oprogramowania cyclotest mySoftware.

R

Oparty na potrzebach kobiet

Kiedy powinnaś zastosować antykoncepcję? Tylko w dni, kiedy występuje wysokie ryzyko zajścia w ciążę. cyclotest myWay wyznacza okres czasu, w którym jesteś płodna i informuje o możliwości zajścia w ciążę. To co zrobisz z tą informacją zależy tylko od Ciebie. Zachowaj wstrzemięźliwość lub użyj dodatkowego zabezpieczenia.

R

Łatwy w obsłudze i intuicyjny

Komputer cyklu wysyła Tobie przypomnienia o wszystkich czynnościach, o których powinnaś pamiętać. Dźwięk alarmu sygnalizuje konieczność dokonania pomiaru temperatury. Komputer wskazuje także, kiedy można wykonać testy owulacyjne na mocz. Opierając się na wynikach możesz zaplanować swoje życie intymne.

R

Nowoczesny design

cyclotest myWay to komputer cyklu nowej generacji z bardzo funkcjonalnym dotykowym ekranem i elastyczną koncówką. Wymienialna bateria wielokrotnego ładowania. Gwarancja producenta 2 lata.

R

Biokompatybilność

Jedyną częścią komputera, która ma styczność z Twoim ciałem jest końcówka czujnika dokonująca pomiaru. Z tego względu, właśnie na tej części urządzenia skupiła się nasza największa uwaga. Końcówka czujnika pokryta jest chromowanym złotem, aby zapobiec wszelkim alergiom na nikiel. Co więcej, do procesu produkcji zostały wykorzystane starannie wybrane biokompatybilne syntetyki.

Translate »