, Dla Kogo jest przeznaczony Cyclotest myPlan, Cyclotest Polska - Komputery Cyklu Nowej Generacji - Antykoncepcja Bez Hormonów - Planowanie dziecka

Dla kogo przeznaczony jest Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/

Komputer cyklu został zaprojektowany z myślą o kobietach, które chcą zajść w ciążę. Głównym celem Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/ jest wyznaczenie najbardziej płodnych dni w cyklu miesięcznym. Aby zwiększyć szanse na poczęcie należy współżyć bez zabezpieczenia w wyznaczone przez komputer dni płodne. Do grupy docelowej Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/ należą kobiety, które planują lub już starają się zajść w ciążę.

Korzystanie z Cyclotest myWay jest bezinwazyjne, mini komputer po prostu wspiera Cię w stosowaniu naturalnych metod planowania rodziny. To co czyni Cyclotest MyWay wyjątkowym, to fakt, że dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, rytmu dnia i życia. Cyclotest MyWay nie stosuje jednego, uniwersalnego modelu do wszystkich cykli menstruacyjnych! Przy minimalnym wysiłku możesz poznać swój indywidualny i pewny status płodności, w którym się aktualnie znajdujesz.

Cyclotest myWay to produkt medyczny.

Zasady działania komputerów cyklu, opierają się na metodzie termicznej i naturalnym planowaniu rodziny. Podstawowa temperatura ciała kobiety po przebudzeniu tworzy unikalny wzór przez całą długość trwania cyklu. Należy jednak pamiętać, że temperatura ciała różni się czasem tylko dziesiętnymi wartościami i ważne jest, aby nie wpływały na nią czynniki zewnętrzne. Cyclotest myWay może być użytkowany przez kobiety od momentu ukończenia fazy dojrzewania do początku menopauzy.

W pewnych sytuacjach, korzystanie z Cyclotest myPlan NIE jest zalecane. Do takich sytuacji zaliczają się:

q

Nieregularne godziny snu

Regularne godziny snu są bardzo ważne. Jeśli Twój sen jest nieregularny, na przykład ze względu na pracę zmianową, Twoje pomiary temperatury mogą być zniekształcone.

q

Zbyt długi lub zbyt krótki cykl

Cyclotestu myWay nie powinny używać kobiety, które maja nienaturalnie długie lub krótkie cykle menstruacyjne. Zbyt długi cykl menstruacyjny to taki, który trwa powyżej 45 dni a zbyt krótki oznacza cykl, w którym faza poowulacyjna trwa mniej niż 11 dni.

q

Krótki sen

Aby otrzymać wiarygodny pomiar, powinnaś przespać 5 godzin bez przerw. Niewystarczająca ilość snu może zniekształcać otrzymane pomiary.

q

Zażywanie hormonów

Jeśli wcześniej stosowałaś antykoncepcję hormonalną, to z korzystaniem z Cyclotestu musisz poczekać do pierwszej, naturalnie występującej miesiączki. Pierwsza, naturalna miesiączka to nie krwawienie, które występuje bezpośrednio po odstawieniu tabletek. Krwawienie to nazywane jest krwawieniem z odstawienia i jest efektem odstawienia tabletek antykoncepcyjnych.

Translate »