, Skuteczność działania Cyclotest MyPlan, Cyclotest Polska - Komputery Cyklu Nowej Generacji - Antykoncepcja Bez Hormonów - Planowanie dziecka

ySkuteczność działania Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/

Wyprodukowany w Niemczech i posiadający certyfikat CE Cyclotest myWay  to jedyny komputer cyklu, który może być używany w ramach metody objawowo-termicznej. Metoda ta posiada 99,7% skuteczności wg. Niemieckiego Towarzystwa Ginekologiczno-Położniczego.

Zaawansowany algorytm do analizy i przewidywania dni płodnych jest z powodzeniem stosowany w komputerach cyklu Cyclotest od ponad 25 lat.

W badaniach przeprowadzonych przez Stiftung Warentest (Niemiecką Organizację Konsumencką), mini monitory cyklu Cyclotest, bazujące na metodzie objawowo-termicznej zostały ocenione najwyżej. „Wyprodukowano w Niemczech” – oznaczenie, które wciąż jest gwarancją jakości i wiarygodności.

 

Komputery cyklu dni płodnych i niepłodnych Cyclotest dzielą się na dwie generacje: pierwsza z nich to komputery Cyclotest 2 Plus oraz Cyclotest Baby, które spełniały swoją rolę na rynku przez ponad 25 lat.

Z uwagi na dużą popularność i skuteczność pierwowzorów, firma Cyclotest postawiła sobie kolejny cel czyli udzielenie jeszcze większej pomocy i wsparcia kobietom, które praktykują naturalne metody planowania rodziny.

Stawanie naprzeciw potrzebom kobiet, stało się głównym motorem napędowym naszych działań i rozwoju. Właśnie z tych względów, nasza firma opracowała nową generację komputerów cyklu dni płodnych i niepłodnych  – Cyclotest myWay.

Źródło: *Deut­sche Gesell­schaft für Gynä­ko­lo­gie und Geburts­hilfe e. V.: Leit­li­nien, Emp­feh­lun­gen, Stel­lung­nah­men. 2004. (Ger­man Asso­cia­tion for Gynae­co­logy and Obs­te­trics: Gui­de­lines, Recom­men­da­ti­ons, Opinions. 2004.)
Translate »