Komputer cyklu Cyclotest MyWay Planowanie dziecka

Zalety i wyjątkowe cechy Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/

Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/ w znakomity sposób łączy ze sobą wszystkie elementy, niezbędne do precyzyjnego wyznaczania dni, w których zajście w ciążę jest najbardziej prawdopodobne. Jedno urządzenie dokonuje pomiaru temperatury, posiada algorytm na podstawie którego następuje wyznaczenie dni płodnych i łatwy w odczytywaniu danych wyświetlacz. Spośród dostępnych na rynku komputerów cyklu, Cyclotest MyWay wyróżnia się tym, iż rozpoznaje on specyficzne i charakterytyczne dla cechy Twojego cyklu menstruacyjnego i uwzględnia je przy dokonywaniu obliczeń. Im więcej danych wprowadzisz do komputera, tym dokładnej wyznaczony zostanie Twój status płodności. Co więcej, Cyclotest MyWay oferuje wiele ciekawych dodatkowych funkcji tj. wyznaczanie daty narodzin dziecka.


Cyclotest myWay to uniwersalne rozwiązanie i do tego łatwe w obsłudze. Nowoczesny i bardzo skuteczny oraz wiarygodny komputer cyklu, posiadający wiele dodatkowych funkcji mających pomóc zajść w ciążę. 

R

Brak efektów ubocznych

Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/ wyznacza dni w miesiącu, w których szanse na zajście w ciążę są największe. W ten sposób pomaga uniknąć długoterminowej terapii hormonalnej jak i niepotrzebnej frustracji. Korzystanie z Cyclotest myWay nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych.

R

Informacja o ciąży

Cyclotest myWay przekazuje informację o ciąży na wczesnym jej etapie. Wiedza ta pozwala na wprowadzenie szybkich zmian w dotychczasowym stylu życia i wyeliminować alkohol, papierosy i leki z diety. Skonsultuj się z lekarzem i dowiedz się czy powinnaś zażywać suplementy diety.

R

Skuteczność 99,7 %

Wyprodukowany w Niemczech i posiadający certyfikat bezpieczeństwa CE Cyclotest myWay jest jedynym komputerem cyklu, który może być używany w ramach metody objawowo-termicznej. Metoda ta posiada 99,7% skuteczności wg. Niemieckiego Towarzystwa Ginekologiczno-Położniczego.

R

Przyjazny dla organizmu

Cyclotest myWay to produkt medyczny a algorytm, który został w nim użyty przeszedł badania kliniczne. Pokryta złotem końcówka czujnika, chroni przed alergiami na nikiel. Do wyprodukowania komputera użyte zostały tylko biokompatybilne syntetyki. Cyclotest myWay będzie dobrze Ci służył!

R

Dokumentowanie Wydarzeń w Cyklu

Komputer cyklu pozwala na dokumentowanie różnych wydarzeń, które miały miejsce w Twoim cyklu menstruacyjnym. Możesz wprowadzić informację o odbytym bez zabezpieczenia stosunku lub kiedy odczuwałaś ból owulacyjny. Nieregularne krwawienia śród cykliczne  także mogą zostać odnotowane. Wszystkie informacje pojawią się na wyświetlaczu w formie symboli.

R

Ciekawe dodatkowe funkcje

Zapoznaj się i wykorzystaj wiele atrakcyjnych dodatkowych funkcji jakie posiada Cyclotest myWay, np. planner daty urodzin Twojego dziecka, informuje Cię o możliwej niewydolności jajników. Co więcej, komputer dostarcza cennych danych dotyczących pielęgnacji skóry a także pomaga kontrolować i monitorować twój indeks BMI.

R

Oparty na potrzebach kobiet

Kiedy powinnaś zastosować antykoncepcję? Tylko w dni, kiedy szanse na zajście w ciążę są największe. Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/ wyznacza okres czasu, w którym jesteś płodna i informuje o możliwości zajścia w ciążę. Posiadając tę informację możesz zaplanować swoje życie intymne z wyprzedzeniem

R

Łatwy w obsłudze i intuicyjny

Komputer cyklu wysyła Tobie przypomnienia o wszystkich czynnościach, o których powinnaś pamiętać. Dźwięk alarmu sygnalizuje konieczność dokonania pomiaru temperatury. Komputer wskazuje także, kiedy można wykonać testy owulacyjne na mocz. Opierając się na wynikach możesz zaplanować swoje życie intymne.

R

Wszystko w jednym

Jeśli zdecydujesz się na Cyclotest myWay, wszystkie Twoje potrzeby zostaną spełnione. Komputer cyklu posiada w zestawie czujnik do mierzenia temperatury, a także zaawansowany algorytm na podstawie, którego dokonywany jest proces ewaluacji danych. Wszystkie wyniki są pokazane na wyświetlaczu i mogą zostać przeniesione na komputer stacjonarny, za pomocą oprogramowania cyclotest mySoftware.

R

Nowoczesny design

Cyclotest myWay to komputer cyklu nowej generacji z bardzo funkcjonalnym dotykowym ekranem i elastyczną koncówką. Wymienialna bateria wielokrotnego ładowania. Gwarancja producenta 2 lata.

Translate »