Jak Zajść w Ciążę z Cyclotest myWay /tryb Planowanie dziecka/

 

Użytkowanie Cyclotest myWay jest proste!

Uaktywnij tryb Planowanie dziecka w menu „Ustawienia” 

Podstawowe informacje widoczne od razu na ekranie na pierwszy rzut oka.

Rozpocznij start nowego cyklu

Rozpocznij start nowego cyklu pierwszego dnia miesiączki. Jeśli nie udało Ci się wprowadzić startu pierwszego dnia okresu, nie martw się i po prostu cofnij datę. Ważnym jest aby za każdym razem start nowego cyklu rozpoczynał się pierwszego dnia menstruacji.

Zmierz temperaturę zaraz po przebudzeniu!

Użyj zintegrowanego czujnika pomiaru temperatury przed wstaniem z łóżka. Cyclotest myWay przypomni Ci o tym za pomocą budzika i oświetlenia LED, gdy najedzie odpowiednia pora.

Sprawdź swój status płodności!

Patrząc na wykres płodności na wyświetlaczu, z łatwością odczytasz w jakiej fazie płodności się znajdujesz i na kiedy przypada najbardziej płodna faza Twojego cyklu. Cyclotest myWay jest przewidujący.

Zaplanuj swoje życie intymne

Przy pomocy wykresu kalendarzowego , możesz spojrzeć w przyszłość, jak w następnych dniach kształtować będzie się Twoja płodność. Płodne dni zaznaczone są wyraźnie kolorem różowym, zielonym kolor oznacza brak przeszkód do współżycia.

Dodaj drugi symptom

Aby jeszcze bardziej zwiększyć wiarygodność odczytów, w wyznaczone przez komputer dni, możesz wykonać test owulacyjny na mocz lub określić konsystencję śluzu szyjkowego lub rozwarcie szyjki macicy. Informacje te wprowadza się do komputera i to on dokonuje oceny wprowadzonych danych i prognozy płodności. Pamiętaj, że wprowadzanie dodatkowych danych jest opcjonalne i nie jest konieczne.

Zarejestruj zaburzenie

Na Twoją podstawową temperaturę ciała zaraz po przebudzeniu wpływ może mieć szereg czynników: choroba, za mała ilość snu czy spożycie alkoholu. Wszystkie te wydarzenia możesz odnotować w Cyclotest jako zaburzenia, a wtedy pomiary nie zostaną uwzględnione w trakcie prognozy.

Monitoruj Indeks Swojej Masy Ciała (BMI)

Zarówno nadwaga jak i niedowaga są szkodliwe dla Twojego organizmu dlatego utrzymywanie się w przedziale wagi prawidłowej pozytywnie wpływa na Twoje samopoczucie i organizm. Skorzystaj z cyclotest myWay, aby wyliczyć swój wskaźnik BMI i monitorować jego rozwój na przestrzeni czasu. Komputer przedstawia dane w formie krzywej.

.

Zaplanuj datę narodzin Twojego dziecka

Zaplanuj datę narodzin Twojego dziecka z plannerem Cyclotest! Po prostu wprowadź preferowaną datę narodzin Twojego dziecka a Cyclotest myWay wyznaczy optymalne ramy czasowe, w których powinnaś współżyć ze swoim partnerem, w oparciu o dane zapisane na komputerze cyklu.

Informacja o niewydolności jajników

Alarm poinformuje Cię o możliwej niewydolności jajników. Niewydolność jajników może być przyczyną dlaczego, pomimo starań, nie zaszłaś jeszcze w ciążę.

 
q

Komputer cyklu Cyclotest myWay posiada szereg dodatkowych funkcji i aplikacji mających na celu jeszcze bardziej dokładne dostosowanie się do indywidualnych potrzeb kobiety. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź tutaj.